Маршрут: Київ- Коростень- Володарськ-Волинський – Житомир – Коростишев – Київ.

Виїзд групи: 7:00, пр. Голосіївський, 36, ЗНЗ №85

Коростень

Одне з найстаріших міст  Північної України. Місто мало укріплену фортецю, тут піднялося повстання древлян, викликане  спробою київського князя Ігоря повторно зібрати данину. Деревляни розгромили військо княжого загону і вбили самого Ігоря. Княгиня Ольга хитрістю захопила непідкорене місто, а фортецю спалила.

Коростень _Скеля

Деякі гранітні витвори природи на березі річки Вуж мають живописні пейзажі. Військово-історичний об’єкт «Скеля» – це командний пункт довжиною 156 метрів, що налічує більше 30 кімнат, знаходиться на глибині 40 метрів під землею; прекрасна колекція воєнних знахідок — зброя, особисті речі солдатів, макети ДОТів; єдиний в Україні музей протигазів.

Коростень_скеля

Коростенський укріпрайон займав оборону 182 кілометри і нараховував 456 ДОТів — потужнішої оборонної лінії на західному кордоні СРСР просто не існувало.
Секретний бункер побудований за проектом відомого генерала Дмитра Карбишева, який за основу використав стародавні древлянські підземелля.
Роботи над об’єктом «Скеля» розпочалися у 1928 році, закінчилися у 1935-37-х роках, велися вони у величезній секретності.

Володарськ-Волинський.

Музей коштовного та декоративного каміння

один із відомих геологічних музеїв України і світу. В даний час мінералогічний музей налічує більш як 1 500 експонатів. Сьогодні музей відомий як унікальне зібрання не тільки мінеральних камерних пегматитів Волинського родовища, а й зразки гірських порід і мінералів з усіх регіонів України і світу. Різноманітні за розміром, формою та забарвленням кристали берилу, гірського кришталю, цитрину, моріону, топазу, аквамарину, аметисту, флюориту та інших. Тут, і тільки тут, стовідсотково діє правило, що краще один раз побачити.

Кутузівський парк та пам’ятник Михайлу Іларіоновичу Кутузову – історична доля пов’язала в свій час Михайла Кутузова з Володарським краєм. Вийшовши у відставку та маючи багаточисельну родину (п’ять доньок), Кутузов зайнявся впорядкуванням фортечного комплексу, маєтку та господарськими справами. Він побудував цегляний завод, цегла якого пішла на відновлення другого ярусу валів. В 1803 році поруч з маєтком на лівому березі Ірші був побудований залізо ливарний завод – гамарня. Тут з місцевої болотної руди виливали ядра та гармати. Хочеться нагадати, що Волинь тоді була прикордонною територією, а в Європі тривали наполеонівські війни.

Житомир

не просто перехрестя важливих європейських доріг, у ньому схрестилися невидимі але могутні орбіти історії та життєві стежини великої кількості видатних людей: від предків Лєніна і Карла Маркса – до українських діячів національно-визвольного руху Ольжича і Липинського; від «інженера Всесвіту» Корольова – до «піаніста ХХ сторіччя» Ріхтера; від англійського письменника Джозефа Конрада – до найгуманнішого вітчизняного письменника Короленка. Житомир в старі часи піднімався на орбіту столичного міста Речі Посполитої і Української Народної республіки. Надзвичайно затишне, зелене і комфортне місто, яке приваблювало і колись, і тепер багатьох талановитих людей, є справжнім і несподіваним відкриттям для усіх, хто побачить його очима туриста…

Пішохідна екскурсія по місту. Відвідаємо музей  космонавтики ім. Корольова.

Вартість поїздки: 170 грн.  —  при групі 28+2

У вартість входить: транспортне  та екскурсійне обслуговування по маршруту, вхідні квитки, страховка від нещасного випадку.

 

Более полную информацию можно получить через раздел Контакты.