Краса гір, море, свіже повітря – все що треба, щоб бути щасливим!

 ДАТИ ЗАЇЗДІВ: 15.07.-25.07., 26.07.- 5.08.2017 року

Греція невипадково вважається колискою європейської культури, тут було закладено фундамент Світової культури, тут зародилася демократія и філософія, наука і мистецтво, які зіграли найбільшу роль в історії Всього людства і здійснили величезний вплив на три континенти.

Вас чекає знайомство з загадковою історією, унікальною культурою і неперевершеним найдавнішим мистецтвом, казковими міфами Стародавньої Греції, великими особистостями найдавнішої Великої цивілізації, а такоже  насолода сонцем, чудовою природою, виключно чистою водою Іонічного моря и чудовими пляжами Егейського…греція

Саме в Греції є місце, де буквально з-під крану тече «жива» мінеральна вода. Це місто-курорт Лутракі — здравниця зі світовою популярністю, яка щорічно отримує Блакитний Прапор від Міжнародної асоціації екологів. Десятки тисяч туристов пріїжджають сюди, щоб покращити здоров’я, насолодитися красою, тишею, спокоєм и поклонитися Християнській Святині.

Комплекс Pappas *** находится на одному з кращих и найчистішіх пляжів Корінфської затоки. Сучасний комплекс, оточений зеленню, в поєднанні з відмінними кліматичними умовами і мінеральними водами. Комплекс відпочинку розташований в 85 км від аеропорту м. Афіни і 2 км від курорту Лутракі на березі Іонічного моря. Номери 3-4 місні зі зручностями європейського рівня. http://www.hotelpappas.gr/index.php/ru/

греція

греціяПрограмою відпочинку  передбачено: знайомство з грецькою культурою, спортивні заняття (аеробіка, волейбол, спортивне орієнтування, квести), анімаційні заходи на пляжі в басейні, тематичні вечори, грецький вечір, дискотеки, конкурси та вікторини. Ми пропонуємо просто класно провести літо, отримавши незабутні і радісні враження, а також зустріти нових друзів!

Діти зможуть поринути в атмосферу творчості, взяти участь в різного роду іграх, майстер-класах і всіляких конкурсах для розвитку логіки, дитячої уяви і творчого мислення. Вожаті та аніматори — це наша згуртована і спрацьована команда професіоналів, яка вже розробила цікаві і різноманітні розважальні та освітні програми для різних вікових груп.

ВАРТІСТЬ: 555 € + авіапереліт Київ-Афіни-Київ + послуги візового центру 25 € діти /65 € дорослі5

У вартість входить: проживання комплекс Pappas , в 3-4-х місних номерах зі зручностями , 3-х разове харчування (сніданок, обід, вечеря), робота аніматорів і супровід груп дітей професійними педагогами, обслуговування номерів: вологе прибирання кожен день, зміна постільної білизни раз в п’ять днів, користування обладнаним пляжем (рятувальна вишка), послуги україномовного гідамовного гіда, користування сейфом, перша медична допомога, користування басейном з морською водою, лежаки и парасольки  біля моря та басейну.

У вартість не входить:  авіапереліт Київ-Афіни-Київ + послуги візового центру 25€ діти /65€ дорослі, медична страховка 30€, трансфер Афіни-Лутраки- Афіни 36€

Факультатівні екскурсії:

— Знайомство з курортом Лутракі, огляд водоспаду в Лутракі

— Монастир Преподобного Потапія (30€)

— Екскурсія в Афіни (30€)Афіни

— Відвідання СПА Лутракі

— Екскурсія в Дельфи + музей (15€)

— Екскурсія Коринфський канал+ Давній Коринф (15€)

— Аквапарк Лутракі

— Екскурсія до озера Вульягмени та до морського маяку (15€)

— Екскурсія в Олімпію и собор Андрія ПервозванногоЛутракі (30€)Греція