ПРО СЕБЕ

 

В сьогоденній метушні постійно ловлю себе на думці досить сірих буденних днів, я повинна створити собі свято — нову мандрівку. Ще з дитинства батьки прищепили мені любов до мандрівок, вони зуміли мені багато показати і розповісти починаючи з рідного села, а далі Київ, Полтава, Чернігів, Ленінград, Москва, Крим, Карпати. Так, географію та історію я вивчала на тільки по підручниках, а й з рюкзаком за плечима.

Захоплююсь красою рідної землі – України, яку не обминули гармонія і краса. Таке багатство, таке різноманіття ландшафтів на порівняно невеликій території. Є в Україні віковічні діброви, розлогі степи,сиві гори і блакитна гладь моря і найбільша на континенті пустеля.  А віки, які прошуміли над Україною, залишилися навіки в переказах і легендах, історичних архітектурних і рукописних пам’ятках.

Я все своє життя мандрую, шукаю нове, а в останні  роки стала долучати до мандрівок дітей – створивши при школі туристський гурток

Основною метою в роботі з дітьми є популяризація  туризму, як способу спортивної, пізнавальної, рекреаційної діяльності учнів, гармонійний фізичний розвиток, підвищення їх спортивної майстерності. На  заняттях прагнемо повніше охопити вивчення історії рідного краю, поглибити знання учнів, розширити їх кругозір, розвивати творчу ініціативу членів гуртка, виховання загальнолюдських, християнських цінностей, формувати громадян незалежної демократичної держави, сповнених національної гідності та поваги до інших народів; ознайомити з туристською підготовкою та використання її на практиці при проведенні навчальних екскурсій, туристських прогулянок та подорожей, пошукових експедицій відповідної тематики, збір матеріалів для створення і розширення шкільних музеїв, залів, світлиць, виставок.

Карпаты.Лето 29.3.2008

 

Маючи великий досвід в організації та проведенні мандрівок я створила власну тур — агенцію «Мандрівки». І тепер займаюсь туристськими мандрівками професійно, ділюсь з насолодою ділюсь своїми знаннями, досвідом, новими маршрутами, інформацією про цікаві місця. Зі своєю командою я відпрацювала цікаві маршрути подорожі по Києву, одноденні та дводенні тури по Україні,  ми організовуємо спортивні табори и для учнів шкіл, забезпечуємо цікаві, змістовні канікули для школярів. Працюємо над створенням нових цікавих маршрутів  з екстремального туризму.

Ми дуже любимо ті  мандрівки, що ми пропонуємо  для наших клієнтів, вони продумані, гарно сплановані і ви отримаєте від них справжню насолоду та відпочинок.

Бажаємо гарних мандрівок, яскравих вражень та відчуттів.

        «Пізнай свій край… себе, свій рід, свій народ, свою землю і ти побачиш свій шлях у життя. Шлях, на якому найповніше розкриються твої здібності. Ти даси йому продовження, вторувавши стежину, із тієї стежки вже рушатимуть у життя твої нащадки. І також будеш ти.»      Григорій Сковорода

Здесь Вы можете сделать запрос на экскурсию и  задать вопросы.

 

 

 

 

 

 

 

 

ТР лицензия

 

ЛиценКартаТрМоя

 

Техпаспорт ЮтонТехпаспорт Ютон 1

Страховка  Атоб 2015

Лицензия мояТур

IMG_20141002_164208 IMG_20141002_164248