Ні, вам не примарилось! Самоізоляція в палатках біля гірських озер та на морі можлива!

14 днів гірсько-морських — 28.07 — 10.08

Переїзд Румунією — Болгарія (м.Велике Тирново) — столиця Софія — національний парк і хребет Рила — гора Мусала (2925,4м) — найвища точка хребта Рила, Болгарії та Балканського півострова, та багато іншихи (Аладжа слап (2683м), Чорна Поляна (2716), Павла В’єрх (2667м) — і це ще не все…) — гірський масив Пірин і його вершина Віхрен (2914м) і не тільки —  сонячна Греція, м.Кавала — острів Тасос (скеляста бухта Гіола) — переїзд Болгарією, Румунієюрила

1 день – 28.07

Виїзд з Києва. Приготували бутерброди на себе і всіх друзів і в дорогу. Вранці (близько 6:00) якщо автобусом, увечері (після 18:00) якщо поїздом.

Їдемо через Одесу або Чернівці. Ночівля або в поїзді, або в Румунії в залежності від обраного виду транспорту. Вечеря.

2 день – 29.07

Переїзд в Болгарію. Приїжджаємо в Велике Тирново (перша столиця Болгарії) та гуляємо по місту. Переїзд в Софію, вечірня прогулянка.

Зупинка на ночівлю біля Семково або в Софії в залежності від трафіку на дорогах.

3 день – 30.07

Підйом. Сніданок. Вихід на початок маршруту (перевал Мечі Прохід). Підйом на вершину Голям Мечі В’єрх (2166м). Спуск на перевал Ангелів В’єрх.

4 день – 31.07

віхренРанковий ритуал пробудження і приготування вишуканого сніданку черговими і так кожен похідний день.

Йдемо уздовж хребта. Вихід на вершину Аладжа Слап (2683м). Гірська вечірка з бубликами з нагоди взяття першої серйозної вершини. Привал на наступній вершині Чорна Поляна (2716), перехід на вершину Павлов В’єрх (2667м).

Заслужений відпочинок біля озера Синьото. Переходимо на хребет Рилець.

Ночівка перед доброзичливою вершиною Добрава (2577м).

5 день — 01.08

Вихід на маршрут знову і знову. Продовжуємо рух по хребту. Привал на серйозній вершині Баба (2609м).

При гарній погоді спустимося до Рильського монастиря на екскурсію. Підйом на хребет Карабунар. Траверс г.Баучер доходимо до вівчарського будиночка і стаємо на ночівлю.

6 день — 02.08

Підйомчик. Йдемо по хребту. Перехід до перевалу Розділу. Залишили речі і радіально сходили траверсом до Семи озер. Підйом на вершину Єлени в’єрх. Привал і спуск до озера Єлени і довгоочікуваного місця ночівлі.

7 день — 03.08

Вже звичні ранкові ритуали. Перехід до прекасного озера Страшното. Обід. Ночівля біля хижини Рибне Езеро.

8 день — 04.08

Вихід на пер.Канарскі. Робимо обід і робимо великий привал, ставимо табір, готуємо вечерю, готуємось до завтрашнього сходження на головну вершину.

9 день — 05.08

Радіальний вихід на гору Мусала (2925,4м) — найвища точка хребта Ріла, Болгарії та Балканського півострова. Юху! І повертаємося в наш тимчасовий дім святкувати велику перемогу!рила

10 день — 06.08

Закінчення походу, прощання з улюбленими і близькими серцю горами. Повернення в Семково. Зупинка в Банско, огляд невеличкого куроротного містечка та його пам’яток.

За гарної погоди, бажання та підготовленості групи  можливе  додаткове сходження на хребет Пірін, зокрема на гору Віхрен (2914м), Кутело (2908м) та хребет  Кончето (+1-2 дні в горах).

Ну, нарешті море! Переїзд на сонячне побережжя Чорного моря. При умові відкриття кордонів Греції для громадян усіх держав можливий переїзд до Греції на Егейське море (включаючи подорож на острів Тасос, огляд унікальної лагуни посеред скель Гіола, прогулянка містом Кавала, огляд замку, загадкового віадуку, відпочинок — додатково 50євро).

Поселення в кемпінгу  зі зручностями в Болгарії біля с.Бяла, або ж міста Кавала (Греція). Заслужений відпочинок на морі.

11 день — 07.08

греціяСніданок. Купання в морі, ловимо всі промінчики сонця і морського бризу, повертаємось в кемпінг.

Поїздка на Сонячний берег, відвідання старого міста Несебир.

12 день — 08.08

Сніданок. Купання в морі. Збір речей і післяобідній виїзд додому.болгария

13 день — 09.08

Нічний переїзд кордону Болгарія-Румунія (Греція). гіола

14 день — 10.08

Переїзд до України. Приїзд до Києва після 22:00 (автобус/поїзд з Чернівців чи Одеси).

!!!Для поїздки потрібно мати діючий біометричний закордонний паспорт!!!

Вартість туру: 245 євро+ЗД чи автобусні квитки КИЇВ-ОДЕСА/ЧЕРНІВЦІ-КИЇВ — 600 — 900 гривень (купе/плацкарт).

У вартість входить: трансфери згідно програми туру, проживання в наметах чи в гірських хижинах за поганої погоди, кемпінгах, хостелах зі зручностями, страхування для активного відпочинку, робота інструкторів, харчування (сніданки, обідній перекус та вечерю в похідній частині готуємо самостійно, на морі частково в закладах харчування), платні дороги, груповий інвентар, спецспорядження, аптечка.

У вартість не входить: продукти згідно розкладки (орієнтовно 300-500грн.), поїздка до Греції — 50євро.

Самоізоляція в горах дійсно можлива, людей в горах на свіжому повітрі набагато менше ніж в великих містах, відповідно і ризики зараження набагато менші.