Зануритися в загадковий світ кінозголовою на кіностудії групи компаній FILM.UA!
З самого дитинства світ кіно і телебачення здається нам казкою, і в глибині душі ми мріємо стати героями кінороману, потрапити по той бік екрану і відчути як це — бути зіркою!filmua
Кіностудія знаходиться в Києві і являє собою не просто павільйони для зйомок, а цілий комплекс повного циклу теле- і кіновиробництва, площею майже 4 га.filmua
На студії знімалися відомі фільми і серіали, а також всіма улюблені передачі такі, як: «Україна має талант», «Х-фактор», «Супер інтуиция», «Топ модель по українськи», «Вечірній Київ» студії 95 квартал, «Школа доктора Комаровського»і багато інших.
Захоплююча прогулянка розкриє для Вас всі секрети кіновиробництва: від зародження ідеї фільму до втілення її на екрані в будь-якій точці планети зі спецефектами і об’ємним звуком.
Ви дізнаєтеся масу цікавих фактів про те, як створюються кінофільми і телепередачі, а в подарунок отримаєте масу незабутніх вражень, позитивних емоцій та приємних cюрпрізов! Екскурсія цікава як для дітей, так і для дорослих.Тривалість занурення — 1,5 — 2 години.

Екскурсії проводяться кожного вівторка, четверга, суботи та неділі з 11.00 до 16.00.filmua

Вартість екскурсії:
— 460 грн. з людини при групі 28+2;
— 450 грн. з людини ри групі 38+3.
У вартість входить: транспортне обслуговування, вхідні квитки, екскрсійний супровід, оформлення документів для виїзду дитячих груп за необхідності.