1 день.

Виїзд з Києва на швидкісному поїзді Київ — Пшемисль о 06:00. Прибуття в Пшемисль о 12:25. Посадка в автобус. Виїзд до Кракова. Пропонуємо екскурсію в Рудники Величка (8 євро + вхідний квиток 90 злот — дорослі / 70 злот — діти), які є пам’яткою ЮНЕСКО. Головна визначна пам’ятка Величка — соляні копальні, одні з найвідоміших в Європі, історія яких нараховує понад 700 років. Це ціле підземне місто на дев’яти рівнях. Підземні камери і величезні зали, з’єднані довгими переходами прикрашені скульптурами і барельєфами з солі. Це підземні озера і унікальні каплиці. Це надзвичайно цікава історія древнього і небезпечного промислу — видобутку солі. Ви побуваєте в найстарішій соляній шахті Європи (понад 700 років), яка складається з 9 поверхів, найнижчий з яких знаходиться на глибині 327м. Туристична траса проходить через 1-3 поверхи, тому туристи повинні подолати 120 сходинок вниз. А підземний собор з соляними скульптурами може вразити самого вимогливого туриста.

Поселення в центрі міста. Вечеря.краков

2 день.

Сніданок. У вільний час пропонуємо відвідати:
— оглядову пішохідну екскурсію по Кракову «Дорогою королів». Ви побачите Старе Місто: прогуляєтесь по Королівській дорозі, побачите найстаріший в Центральній Європі університет, Головний Ринок з вежею Ратуші, Маріацький костел (4 євро), Флоріанські Ворота, Барбакан і фрагменти оборонних стін міста.величка
— екскурсію — Краківський підземний музей яким був Краків кілька століть назад. Варто опуститись на 4 метри вниз під головну площу міста і ви опинитеся віч-на-віч з історією. Краківський музей один з найбільших підземних музеїв Європи.
— Вавельський пагорб з Королівським палацом (18 євро дорослі/ 15 євро діти), старовинним Королівським Собором, в якому поховані королі Польської держави, відвідаєте королівські кімнати, прикрашені красивими фламандськими шпалерами, які зображують історичні події, сцени з Біблії. Вечеря. Ночівля.

3 день.

Сніданок. Сьогодні ви маєте можливість відвідати:

  • Музей Польської Авіації (15 євро дорослі/12 євро діти), розташований на території колишнього аеропорту «Rakowice-Czyzyny». Кількість виставлених літаків в експозиції понад 200, також зібрана велика колекція авіаційних двигунів.
  • Парк атракціонів Енерджіляндія до 27 жовтня (25 євро до 16 років, 30 євро дорослі)
  • Найбільшу в Польщі виставку моделей з конструктора LEGO HistoryLand (10 євро). Ця екскурсія буде цікава і дорослим, і дітям. Дорослі дізнаються історію створення, а діти зможуть інтерактивно взаємодіяти з експонатами, навчаться в’язати вузли, зроблять віртуальну прогулянку над містом. Вечеря. Ночівля

4 день.

Сніданок. Звільнення номерів. Вільний час. Переїзд в Пшемысль. Посадка на поїзд о 15:45. Прибуття до Києва орієнтовно о 23:53.

Вартість туру:

  • при групі 15+1 — 175 євро + з/д квитки

  • при групі 18+2 — 185 евро + з/д квитки

У вартість включено: проїзд по маршруту автобусом; проживання в готелях категорії 3*; сніданки; медичне страхування, супровід керівника групи по всьому маршруту, оглядові екскурсії, вказані в програмі.
Додатково оплачується: вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї і т.д); проїзд в громадському транспорті; особисті витрати, додаткове харчування-вечері (1 вечеря/10 євро, за бажанням групи замовлення і оплата до початку туру).