Дати заїздів:  27.04 — 30.04.2018  

27.04 — виїзд з Києва,  поїздом №12.

28.04 — приїзд в Новоолексіївку. Сніданок.асканія

Екскурсія в заповідник Асканія Нова.  Найціннішою частиною асканійського комплексу є виділена ділянка цілинного степу площею понад 11 тис гектарів. Нині це  єдиний у Європі еталонний зразок степового ландшафту з багатим рослинним  й тваринним світом. Тут степ постає таким, яким його бачили наші предки тисячі років тому. Автобусна екскурсія  в степову частину заповідника + пішохідна екскурсія по ботанічому саду, по зоопарку (додатково сплачуємо виїзд в степову частину — 120 грн., квиток в зоопарк — 45 грн., в дендропарк і зоопарк — 65 грн.).асканія

Морська екскурсія на острів Бірючий  в Азово-Сиваський Національний природний парк (220грн. дорослий/120грн. дитячий).  Один з найстаріших заповідників України. Надзвичайно солона вода, великі площі мілких лагун, озера, острови — все це створює неповторний ландшафт парку.Поселення в готель. Відпочинок купання в гейзері, в Азовскому морі, в солоному озері Сиваш. Вечеря.
бірючий

29.04 — Сніданок  у кафе готелю. Відпочинок купання в гейзері, в Азовскому морі, в солоному озері Сиваш.

Екскурсія по Арбатській стрілці + м.Генічеськ – підприємство по видобутку солі.  Обід.

Від’їзд на вокзал.

30.04 — Приїзд до Києва.

Вартість: 1550 грн.+ЗД квитки (520 грн.)

У вартість входить: транспортне обслуговування по маршруту , екскурсійне обслуговування, харчування за програмою, проживання  у 2-3-місних номерах з усіма зручностями, страховка від нещасного випадку.

Додатково сплачуємо: вхідні  квитки в заповідники, ЗД квитки (520 грн.).