2 дні/1 ніч або 3 дні /2ночі

ДЕНЬ 1

Зустріч групи  на вокзалі смт Воловець поселення в приватній садибі «ЄГЕР».

Сніданок. Автобусна екскурсія до перлини Карпат водоспаду «Шипіт» і на гірськолижний курорт  «Пилипець» — підйом  канатною дорогою на вершину гори «Гимба» ~1490 м (додатково 75 грн.).      закарпаття

 

Відвідування форельного господарства з риболовлею і дегустацією форелі (35-40 грн./100г сирої риби)

Купання в чанах з лікарськими травами та сауна (за власний кошт).

ДЕНЬ 2

Сніданок. Автобусна екскурсія з відвідування санаторію «Карпати» — замку графа Шенборна, джерела Молодості. Екскурсія в овіяний таємницями і легендами середньовічний замок «Паланок».закарпаття

Відвідування термального басейну «Жаворонок» (150грн.\2год.).

Обідо-вечеря.

ДЕНЬ 3

Сніданок. Автобусна екскурсія в село Колочава — музей архітектури і побуту Закарпаття і музей Колочавської вузькоколійки. Відвідування високогірного озера Синевір та центру реабілітації ведмедів.

Обідо-вечеря.

Вартість туру на 1 людину при групі 22+2 на 2 дні — 1700 грн. (додатково ЗД квитки (плацкарт) — 480 грн.)
Вартість туру на 1 людину при групі 22+2 на 3 дні — 2500 грн. (додатково ЗД квитки (плацкарт) — 480 грн.)закарпаття
У вартість туру входить: проживання у 2-4-місних номерах зі зручностями (ТВ, цілодобове гаряче та холодне водопостачання, опалення), харчування за програмою (сніданок, обідо-вечеря), транспортне обслуговування, екскурсійне супроводження по маршруту, страхування від нещасного випадку, оформлення документів за необхідності, страхування від нещасного випадку.
У вартість туру не входить: купання в чанах, вхідні квитки в термальний басейн, витяг на гору Гимба, рибалка, вхідні квитки  до екскурсійних об’єктів.