Запрошуємо Вас відвідати хлібозавод «Кулиничі». Тут Вас чекає захоплююча екскурсія по новітньому хлібозаводу європейського рівня, де ви зможете побачити весь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки.

кулиничі

Після цього послідує захоплююче відвідування казкової кімнати, де вам покажуть цікавий фільм про історію народження хліба та про сам завод, а також проведуть конкурси з нагородженням найбільш уважних і активних. Діти зможуть побувати у ролі маленьких пекарів, після чого їх чекає приємне чаювання з виробами власного приготування. Ну а на останок, кожен наш гість отримає смачний подарунок. Фірмовий автобус доставить ваш клас прямо зі школи на завод і назад.
Дитяча екскурсійна програма розрахована на учнів 1-7 класів. Екскурсія для груп дітей від 25-30 осіб. Тривалість екскурсії — 1,5 години.

кулиничі


Зерно — ще не борошно. Борошно — ще не хліб …

Створюючи свою продукцію ми вкладаємо в неї тепло своїх сердець і нескінченну доброту, що таїться в них. Над усе ми цінуємо духовні складові, і, віримо, що разом з нашою продукцією ви отримуєте частинку любові і світла, всього того що важливо і дорого кожному з нас. Наші вироби — це символ домашнього затишку, і ми раді служити на його благо. Наша компанія одна з найбільших, в східному і центральному регіоні України, постачальників хлібобулочних і кондитерських виробів, а також заморожених напівфабрикатів з дріжджового листкового тіста з різними начинками.


кулиничі

кулиничі

Торгівельна марка «Кулиничі» це:

  • використання новітнього обладнання та технологій;
  • команда висококваліфікованих фахівців;
  • постійно зростаюча власна мережа булочних;
  • розвинена система логістики;
  • завжди цікаві і взаємовигідні пропозиції по співпраці.

Вартість екскурсії: від 185 грн.

У вартість входить: транспортне обслуговування, вхідні квитки, екскурсійне супроводження, страхування від нещасного випадку, оформлення документів за необхідності.