На фабриці ялинкових прикрас (с.Луб’янка чи с.Клавдієво) Ви побачите загадковий процес створення новорічної іграшки, як народжується прозора кулька, як іграшка отримує форму та колір, як її розфарбовує пензлик чарівника-художника.

Клавдиево

Відвідавши унікальну екскурсію по фабриці новорічних прикрас Ви пройдете кілька станцій:

  • Склодувний цех. Саме тут зі скляної колби народжується новорічна іграшка. Скло нагрівається до 600 градусів і вправні склодуви видувають іграшки різноманітних форм і розмірів.
  • Сріблильний цех. Досвідчений майстер покаже Вам, як за допомогою спеціального розчину, прозорі ялинкові іграшки набувають дзеркальний колір.
  • Художній цех. Тут Ви побачите, як на іграшки наносяться різноманітні малюнки і мотиви. Талановиті художниці та художники з радістю покажуть Вам секрети і особливості своєї техніки розпису.
  • Музей ялинкових іграшок. Перший на Україні музей ялинкових іграшок! Тільки тут представлені найкращі досягнення найбільших фабрик світу. Музей складається з трьох залів: старовинна і сучасна іграшка , казкове місто в мініатюрі і унікальний «Ермітаж».
  • Чарівна кімната з сюрпризом забезпечить Вам новорічний настрій та незабутні спогади!
  • Пошта Діда Мороза. Затишна хатинка з видом на чудовий гірський пейзаж. Тут можна придбати сувенірну листівку з печатками Пошти Діда Мороза і нашої фабрики, а також сфотографуватися на пам’ять про цікаву подорож.
  • Супермаркет ялинкових іграшок відкриє Вам довжелезні ряди найрізноманітніших прикрас, що виробляють наші майстри . Це завершальна станція екскурсії по Клавдієвській фабриці ялинкових прикрас. Тут Ви зможете придбати ялинкові іграшки нашої фабрики. Кращі ціни, якість і асортимент порадують кожного покупця.

Вартість екскурсії: від 180 грн.

клавдиевоУ вартість входить: транспортне обслуговування, вхідні квитки, екскурсійне супроводження, страхування від нещасного випадку, оформлення документів за необхідності.

Додатково можна замовити майстер-клас по розписуванню ялинкових іграшок — 70 грн. з особи.

Також Ви зможете придбати найкращу іграшку і підписати своїм рідним та друзям, отримаєте купу позитивних вражень, відчуття радості та новорічний настрій!