Дати:  31.07 — 10.08.2019р.

Вас запрошує приватна садиба  «Хатка на Пеньках», що  знаходиться в смт Ворохта, Івано-Франківської області — в самому серці Українських Карпат!

Хочеш шаленого драйву,  відірвись від віртуального світу, спробуйте пройтися екстремальними гірськими стежками,  вдихнути п’янке гірське повітря лісів та квітучих полонин, напитися кришталево чистої джерельної води, помилуватися неосяжною красою нашого рідного краю, отримати  купу незабутніх вражень та знайти нових надійних друзів!!!

Розміщення  в будиночках: 2-4 місні номери з усіма зручностями: гаряче та холодне водопостачання цілодобове.

3 разове харчування – сніданок – обід — вечеря.

Якщо йдемо в похід на цілий день, беремо сухий пайок на обід, повноцінний обід матимемо ввечері.

Вік мандрівників: 12-16 років.

Програма подорожі:

1день

Виїзд поїздом з Києва в напрямку міста Івано-Франківськ.ворохта

2 день

Пішохідна екскурсія вуличками Франківська, відвідання каскаду водоспадів в Маняві та огляд духовної святині Манявський Скит.

3 день

Знайомство з пам’ятками та цікавинками Ворохти, збір карпатських лісових ягід.

4 день

Автобусно-пішохідна екскурсія до міста Рахів — географічного центру Європи, відвідання краєзнавчого музею та колиби-музею, огляд  Труфанецького водоспаду та водоспаду Гук.

5 день

Похід на гору Хом’як – висота 1542 метри. Хом’як — вершина у південно-східній частині Ґорґан (Українські Карпати). Гора Хом’як є популярним пунктом у пішохідних маршрутах вихідного дня. З вершини видно сусідні гори і хребти: Синяк і Довбушанка (на північному заході), Явірник (на півночі), Ліснів (на сході), за ним хребет Рокети з Лисиною Космацькою. На південному сході видно Чорногірський масив з Говерлою.ворохта

6 день

Автобусно-пішохідна екскурсія  в місто Яремче, відвідання центру екології гір, огляд стрімкого водоспаду «Пробій», прогулянка по природньому парку «Скелі Довбуша», підйом на гору Маківка  (висота  958 метрів). Місце запеклих боїв 29 квітня — 4 травня 1915 року легіону Українських Січових Стрільців (семи сотень першого та другого куренів у складі 55-ої піхотної австрійської дивізії Ігнаці фон Фляйшмана) з російськими військами генерала Альфтана, що мали чисельну перевагу.

7 день

Та сама Верховина Карпат — відвідання музею музичних інструментів Кумлика, музею Івана Франка, музею Сергія Параджанова.ворохта

8 — 9 день

Пішохідні одноденні походи на гору Петрос та Говерлу,до озера Несамовите (за спиятливої погоди ночівля в наметах на перешийку між Говерлою та Петросом).

10 день

Відпочинок у Ворохті, збір речей, від’їзд додому.

11 день

Приїзд до Києва.

Вартість відпочинку: 6300 гривень + залізничні квитки

У вартість входить:  проживання  у номерах зі зручностями; харчування згідно програми; страхування від нещасного випадку; робота інструкторів туризму;  транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту; вхідні квитки на екскурсійні об’єкти та заповідні території.

Керівники групи:

Комлєва Ірина Георгівна 068-521-26-42 моб.

Комлєва Леся Михайлівна 067-92-92-663 моб.