Музей НТКУ створено до 55-тої річниці вітчизняного телевізійного мовлення в Україні.

Історія вітчизняного телебачення має зберігатися і доповнюватися. Це місце зберігання телераритетів — Національна телекомпанія України!

Музей створено працівниками українського телебачення – саме тими людьми, які власноруч писали й пишуть окремі сторінки історичного літопису НТКУ.

Нинішні та прийдешні покоління можуть доторкнутися до славної частки новітньої історії України.телекомпанія

Визначальні дати, з яких веде свій «родовід» українське телебачення:

  • 6 листопада 1951 року почав працювати Київський телецентр на Хрещатику,26. Мешканці столиці України вперше змогли переглянути художній фільм «Велика заграва». Передачі у Києві тоді приймалися на 665 телеприймачах.
  • 7 листопада 1951 року працівники Київського телецентру викотили зі студії дві телекамери, встановили їх на Хрещатику. Це була перша спроба трансляції урочистої події в прямому ефірі.

Якими були етапи становлення українського телебачення?1.1

Як здійснювалися покази у прямому ефірі?

Як виглядав перший телевізор?

Як розвивалось кольорове телебачення?

Хто створює картинку на телеекрані?

Чому телецентр називають «олівцем»?

Завдяки «піонерам телебачення», які стояли у витоків телебачення на Хрещатику, або ж з першої цеглини зводили апаратно-студійний комплекс на Мельникова, 42, у музеї можна побачити фотографії , телевізійну техніку, винагороди, посвідчення та акредитації, водяні збільшувальні лінзи, лампові телевізори.

Задовольнити цікавість, подивуватись колись передовим зразкам науково-технічної революції, відчути дух поступу вітчизняного телебачення або ж знайти матеріал для наукової роботи, все це  — у музеї НТКУ.

Музей працює з понеділка по п’ятницю з 10 до 17 години.

Телеканал «Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 2016 р. посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 11,63%, рейтингом 2,05% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+».ukraine

Загальне покриття телеканалу «Україна» на початок 2016 року становить 93,4% всіх домогосподарств України. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів.

Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»).

Ми побачимо своїми очима як створюють новини, обробляють відеоматеріал, записують звук, побуваємо на знімалььному майданчику!

Вартість при групі 29+1 — 90 гривень

Замовлення приймаються за місяць

У вартість входить:

  • автобусне обслуговування
  • страхування від нещасного випадку
  • вхідні квитки
  • дозвіл ДАІ