Подорож на весняні канікули з 28.03.2018 по 31.03.2018 року.
Хочеш шаленого драйву і адреналіну, відірвись від комп’ютерних лабіринтів, спробуйте справжні печерні лабіринти, отримай купу вражень, нових друзів!!!печера
Місце проживання: с.Завальє будинок спелеологів
Умови перебування: проживання в кімнатах по 8 чоловік, взяти свої спальні мішки, маємо свою кухню, туалет на вулиці, сауна (входить у вартість).
1 день — 28 березня. Виїзд з Києва.
2 день — 29 березня. Приїзд у с.Завальне. Вихід на маршрут у печеру «Атлантида»  (4-5 годин). Інструктаж з техніки безпеки. Печеру вважають восьмим чудом світу, королівство Снігової Королеви, Королівство ночі – так її називають. Загальна довжина пройденої частини печери 5500м. Вона розташована трьома ярусами, величезні печерні зали та вузесенькі тунелі. Величезна кількість кристалів, різноманітних форм і кольорів. В печері пробудемо 6 годин. Температура повітря в печерах 13-15 градусів. Ночівля в спелеохаті. У вільний час трейнінг з командоутворення.
3 день — 30 березня. Похід до Кудринецького замку + відвідання ДОТів періоду другої світової війни. Прогулянка вуличками Камянець Подільського, огляд фортеці.
Вечеря в Кам’янці у кафе за власний кошт.печера
Вартість: 850грн.+ ЗД квитки — 400 грн.
У вартість входить: проживання, транспортні послуги, екскурсійне забезпечення, вхідні квитки до печер, страхування від нещасного випадку.
У вартість не входить: харчування (продукти частково беремо з собою, частково купуємо на місці, готуємо самі)
Взяти з собою: термос, цукор, заварку, спальний мішок.
Харчування – готуємо самостійно на групу з власних продуктів.печера

Прошу, ознайомитися в інтернеті з усіма названими об’єктами, підготувати запитання.
«… не відкладай своє життя на завтра!»
Керівник групи Комлєва Ірина конт. телефон 068-521-26-42