Дніпро, Рось, Росава, русичі, Київська Русь, козацька держава, Тарас Шевченко — всі ці символи історії України пов`язані з одним з найдревніших міст Східної Європи — Каневом, де на схилах дніпрових круч впродовж віків творилася історія української нації.

Екскурсійна програма:

  • Виїзд з м.Києва автобусом з екскурсоводом в м. Канів до Шевченківського національного заповідника, заснованого в 1925 році, унікального пам’ятника історії, археології, геології та палеонтології.
  • Сходження на Чернечу (Тарасову)гору до могили Т.Г.Шевченка- великого народного Кобзаря. Тарасова гора стала святинею для всіх поколінь українців.
  • Відвідання літературно-меморіального музею Т.Г. Шевченка, де зібрано тисячі експонатів, що розповідають про життєвий і творчий шлях поборника свободи та гуманізму.
  • Відвідання «Тарасової світлиці» — першого народного музею кобзаря, відтвореного в 1991 році.
  • Екскурсія до Успенського собору, який закладений 1144 р. Всеволодом Олеговичем-батьком визначного полководця Київської Русі, героя « Слова о полку Ігоревім» Святославом Всеволодичем.

каневВартість поїздки при групі 28+2, 46+3 — 175 грн.

У вартість враховані: транспортне обслуговування (комфортабельний автобус), дозвіл ДАІ, послуги екскурсоводів, страхування життя.
У вартість не враховані: вхідні квитки, харчування.